Poradnie Specjalistyczne - informacje ogólne PDF Drukuj Email
W ramach pracy naszych Poradni udzielamy świadczeń bezpłatnie (kontrakty z NFZ, umowy z firmami - patrz zakładka kontrakt / umowy) oraz odpłatnie.

Pacjent korzystający z usług bezpłatnie w ramach powszechnego systemu ubezpieczeń powinien posiadać skierowanie od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty posiadającego kontrakt z NFZ.

Takie skierowanie nie jest wymagane do Poradni Ginekologiczno-Położniczej oraz Okulistycznej.

Dla pacjentów korzystających z naszych usług odpłatnie (konsultacje, badania) widnieje cennik na tablicy ogłoszeń. Szczegółowych odpowiedzi udziela pracownik recepcji.


Umówienie terminu konsultacji:


1) Telefonicznie - w tym celu prosimy dzwonić pod numer (63) 242 07 44 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 19:00. Polecamy godziny popołudniowe ze względu na dużą ilość połączeń w godzinach przedpołudniowych.

2) Osobiście - w tych samych dniach i godzinach jak w przypadku rejestracji telefonicznej bezpośrednio w recepcji Placówki przy ulicy Szeligowskiego 1.

3)  Drogą elektroniczną - pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.